Accort İlkbahar / Yaz koleksiyonu romantik çiçek desenleri ile yazı karşılıyor. Yeni sezonda Accort, göz alıcı canlı renklerin ve desenlerin özgürce kullanıldığı tasarımlarını, farklılıklarını ortaya koymaktan çekinmeyen güçlü kadınlara ithaf ediyor.

Glam ruhunu hissettiğimiz Accort koleksiyonunda öne çıkan temaların başında bohem şıklık, etnik desenler ve rahat parçalar yer alıyor. Bu sezon kadınlara “Klasik mi, Modern mi?” diye soran Accort tasarımları, desenleri ve dokuları karıştırırken, zamansız ve ikonik parçaları karnaval niteliğindeki tamamlayıcı parçalar ile ön plana çıkartıp feminen şehirli kadına yeni bir boyut katıyor.

Sezonun kodlarını özgün tarzıyla sunan Accort, güçlü, feminen, şehirli kadının gardırobunda devrim yapıyor. Metalik yansımaların yanında alternatif dokular ile birleşen file trendi, bu sezonun en güçlü parçalarından olmaya aday.

Etnik Etki: 70’lı yıllara dönüş niteliği taşıyan etnik desenler, geniş ürün yelpazesi ve canlı renkleriyle yaz aylarının ve Accort koleksiyonunun favorileri arasında. Accort kadınının şıklığını vurgulayacak lazer kesim bluzlar, zarif nakışlar, uçuşan kumaşlar zamansız ve modern siluetleri ile aramıza karışıyor.

Çizgi temasının sıkça kullanıldığı koleksiyonda spor şıklık farklı formlardaki elbiseler, gömlekler ve tuniklerde kendini gösteriyor.

Accort klasiği gece grubunda danteller, şık jakarlar ve pırıltılı organzeler ilgi çekici kumaş detayları arasında. Uçuşan romantik yaz biyeleri, şık taş detayları ve nakışları ile yaz davetlerinin vazgeçilmezi olacak.

Doğanın her tonunu yoğun olarak gördüğümüz yaz koleksiyonunda pastel renkler gücünü koruyor! Beyaz, indigo, mürdüm, kırmızı, haki ile renklenen koleksiyon hiç olmadığı kadar iddialı!

Accort koleksiyonunu yakından görmek için sizleri Accort mağazalarına davet ediyoruz. Online satış için ise accort.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.