“Ankara Alışveriş ve Yaşam Festivali” Ses Getirecek!..

2207
Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Ankara’da bir ilk olarak gerçekleşecek olan “Ankara Alışveriş ve Yaşam Festivali” bütün Ankara’lılar tarafından heyecanla bekleniyor.

Ankara’lı hanımların beğeni ile takip ettikleri tüm firmaları festival organizasyonu ile bir arada bulması, hem çok çeşitli ürün alma, hem de iyi hizmet almalarını sağlayacaktır. Ankara Alışveriş ve Yaşam Festivali ilk olduğundan, şenlik havasında alışveriş yapma keyfini tüm hanımlara yaşatacaktır.

Ankara’nın ilk butiklerinden olan Naquesh Butiğin sahibi Taha Eser tarafından organize edilen “Ankara Alışveriş ve Yaşam Festivali” 3-7 Ekim tarihleri arasında Çukurambar Ataköşk Hotel’de yapılacak. Etkinliğe Türkiye’nin her ilinden seçkin tasarımcılar, butikler, eşarp, ayakkabı, çanta, bayan giyim, teraryum, ev aksesuarları, çeyiz, cupcake, eğitim kurumları, konut projeleri, online alışveriş siteleri gibi birçok firma katılım sağlıyor.

Festival’de ayrıca söyleşiler, imza günleri, konserler, sergiler ve workshoplar yapılacak. Hediye çekilişleri ile renklenecek olan Ankara Alışveriş ve Yaşam Festivaline birçok siyasetçi, gurmeler, psikologlar, diyetisyenler, instagram fenomenleri ve bir çok ünlüler katılım sağlayacak. Ayrıca Ankara’nın seçkin semti Çukurambar Ataköşk Hotel’de gerçekleşecek olan bu festival 1475 metrakelik alanıyla ziyaretçileriyle buluşacak. Ziyaretçiler ve katılımcılar birbirleriyle tanışma imkanı bulmakla birlikte aynı zamanda ticari, sosyal ve ekonomik anlamda da işbirliği yapma fırsatına da yakalamış olacaklardır.

Festivale söyleşileriyle renk katacak olan, aile danışmanı Hatice Kübra Tongar, diyetisyen Merve Bilge Atalay, blogger Elif Kübra Genç, ilahiyatçı yazar Dr. Gülay Bayraktar Bilgin, marka ve stil danışmanı Türkan Eraslankılıç, tasarımcı Fatma Atasoy, seyahat yazarı Dr. Elif Değirmenci, psikolog Büşra Renkçi, moda danışmanı Büşra Erdoğan Toraman takipçileriyle bir araya gelecek.

Ankara alışveriş ve yaşam festivalina katılan firmalardan bazıları; Tuğba Venn, Silk Home, Naquesh, Saat ve Saat, Dule Giyim, Nihan Teksil, Selvioğlu Tekstil, Tazekuru, AysLook, Fatma Atasoy, Elifs Moda, Neses Parfüm, Flamingo Butik, Kombincafe, Sevda Tohumoğlu, Keyifli Ev, Leslilas Fleurd, 1 Fil, Handmade By Ayşe, Atölye Yaşam, Nagehan Gonay, Nurten Ünver, Beyaz Buket, Miqna, Maderna, Junk’N Roll, Mavera Butik, Uğur Mücevherat, Turkuaz Optik, Jupe Store, Şal-var, Flukadraj, Softy Dolls, Husna Stil, Emineller Anaokulu.

Tarih: 3-7 Ekim 2017

Yer: Ataköşk Hotel

Adres: Mevlana Bulvarı No: 148 Çukurambar / Ankara

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.