HALİTOZİS (AĞIZ KOKUSU) FARKINDALIĞI

Çırağan Sarayında Berren Studio “MİMOSA” Defilesi

LC Waikiki ile Kışın En Şık Hali

Ev Temizliğinin Yeni Yardımcıları : Robot Süpürge

“Bizim Çocuklarımız Bilinçleniyor ” Bu Kitap İyilik Tohumları İçerir…

GÜNCEL, KADIN 27 Temmuz, 11:25'de eklendi

Psikolog Aile Danışmanı Reyhan Hayırlıoğlu, çocukların gelişimine destek olmak ve kelebek hastası çocuklar için sosyal sorumluluk kapsamında farkındalık oluşturmak amacıyla hikayelendirdiği kitabıyla çocukların günlük yaşamda karşılaşabilecekleri problemleri çözmelerini ve yaşamlarınna uyum sağlamalarını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Psikolog Aile Danışmanı Reyhan Hayırlıoğlu bu kitapta, Çocuklar okudukça öykülerde kendilerinden bir parça bulacağını ve karşılaşabilecekleri sorunların çözümünü farklı bir bakış açısıyla çözebileceklerini söylüyor.

 

Reyhan Hayırlıoğlu, “Bizim çocuklarımız bilinçleniyor,Bizim çocuklarımızın Aileleri de Bilinçleniyor”  kitabını  Öznur Çam Çolakoğlu ve  alanında uzman akademisyenlerle çalışmış.

Dış görünüşü yaşam kalitesi farklı olan çocukları ötekileştirme ek adına çocuklarımızı bilinçlendirmek, ve bunu sağlarken eğitmek, bu kitabın devamı seri olarak tüm çocuk hastalarını kapsayacak şekilde hikaye ve etkinlik olarak zenginleştirilerek serileştirmek hedeflenmiştir.

Kitabın İngilizce, Almanca çevirisi bile mevcut… Tüm dünyaya sesini duyurmayı hedefleyen bu güzel kalpli, hedefine belki okuyan biri bu çocuklara şifa için birleşerek tıbben bir ilaç üretir, niyeti ile yola çıkmış. Çıktığı bu yolda daimi başarı diliyorum.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.