HALİTOZİS (AĞIZ KOKUSU) FARKINDALIĞI

Çırağan Sarayında Berren Studio “MİMOSA” Defilesi

LC Waikiki ile Kışın En Şık Hali

Ev Temizliğinin Yeni Yardımcıları : Robot Süpürge

Çırağan Sarayında Berren Studio “MİMOSA” Defilesi

GİYİM, GÜNCEL, KADIN 15 Aralık, 08:12'de eklendi

BERREN Studio EKONOMİ ZİRVESİNE ‘’MİMOSA’’LAR YAĞDIRDI. Bu yıl 4.’sü Çırağan Sarayı’nda corona virüs kurallarına uygun olarak gerçekleşen Ekonomi Zirvesinde, BERREN Studio ilk defilesi ile göz kamaştırdı. MİMOSA isimli defilesinde, mimoza çiçeklerinin hikayesinden esinlenilen BERREN Studio 2021 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda mimozalar gibi, kadınların naif görünümlerini güçlü kıyafetler ile bir ahenk içerisinde yansıtmayı başarmıştır. Rengiyle neşe saçan, kokusuyla bize mutluluk veren, naif gözükmesine rağmen güçlü karakteriyle zorlu iklim koşullarında dahi çiçeklenen mimozalar…

Berren Studio Çırağan Sarayı Defile

 

Tıpkı hayatın kendi içinde barındırdığı mimoza çiçeğinin de karakterinde olan umudu, dayanışma ruhunu, yaşamaya değer güzellikleri ifade etmektedir. Tüm özellikleri ile adeta içinde bulunduğumuz zorlu koşullarda hayata devam etmek için mücadele eden ben, sen, o ve hepimiz gibi. BERREN Studio MİMOSA Koleksiyonu’nu oluştururken modanın sadece tüketmekten var olduğunu düşünenlerin aksine, her yanıyla üretmenin bir gereklilik olduğuna inanıyor. Bu üretkenliği de geri dönüştürülmüş ve organik kumaşlarla hazırladığı koleksiyonuyla bizlere yansıtıyor.

Berren Studio Organik Kumaş

Yaşanacak güzel günlerin keyifli bir hatırlatıcısı olarak, MİMOSA Koleksiyonu’nun sizlere ve her kadına eşlik etmesini arzu ediyor. Koleksiyonunda önceliği tavır olan BERREN Studio, önümüzdeki sezon kadına gücünü yeniden hatırlatan formlarla karşımızda olacak.

 

Berren Studio Çırağan Sarayı

Mimosa Defilesi Berren Studio

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.