LC Waikiki ile Kışın En Şık Hali

Modanisa’dan “Moda Şimdi!”

Ev Temizliğinin Yeni Yardımcıları : Robot Süpürge

Modanisa’dan Dünya Kadınlarına Özel Tasarım Maske Koleksiyonu

Ev Temizliğinin Yeni Yardımcıları : Robot Süpürge

TEKNOLOJİ 26 Eylül, 10:23'de eklendi

Pandemi ile birlikte evlerde temizlik konusu da giderek hassaslaşıyor. Yoğun hayat temposunda temizliğe ayrılan zamanı kısaltmak isteyenlerin yanı sıra evcil hayvan sahipleri ve alerjik reaksiyonları olanların sıklıkla tercih ettiği robot süpürgelere ilgi, geçtiğimiz ay pandeminin başladığı Mart ayına oranla %25 arttı.

Büyükşehirlerde yaşayanlar zamandan tasarruf etmek istiyor

Son 6 ayda en çok sipariş veren ilk 5 il;İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa

Robot süpürgelerin avantajlarından biri de mekândaki hava kalitesini iyileştirmesi

Robot süpürgelerin avantajları ise pek çok ,

Süpürgeler sahip oldukları yüksek verimli partikül emilim filtreleriyle partikül maddeleri emerek sağlıklı bir ortam vaat ediyor ve toz, polen, yün parçacıkları gibi alerjenler de ortamdan hızlı ve kolay bir şekilde uzaklaştırılıyor.

Süpürgeler sensörleri sayesinde ev içerisinde haritalama yapabiliyor ve belirli aralıklarla sürekli çalışıyor, otomatik olarak şarj istasyonuna dönerek kendini şarj ederek temizliğe ara vermeden devam edebiliyor. Bu özellikleriyle kullanıcılar evde olmadıkları zaman diliminde uzaktan bile evlerini kolayca temizleyebiliyor.

Şunu da belirtmeliyiz ki ; Kullanıcılar süpürgeleri satın alırken kullanım alanına (halı yoğun zemin, parke, fayans) ve beklentilerine (yoğun emiş gücü ihtiyacı) uygun özelliğe sahip olmasına dikkat etmelidirler.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

ŞİFRENİZ NE?

ŞİFRENİZ NE?

0
0
28 Şubat, 19:33