LC WAIKIKI ASTRONOT TULUM İLE BEBEKLER GÜVENDE

211
Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

LC Waikiki’nin bebek koleksiyonunda yer alan birbirinden farklı renk ve desen seçeneklerine sahip astronot tulumlarla bebekler her zaman olduğundan daha güvende hissedecek. Soğuk havaların kurtarıcısı astronot tulumlar hem kız hem de erkek bebekler için renkli alternatifler sunuyor.


LC Waikiki, bebekleri astronot tulumlarla kışa hazırlıyor. Soğuk günlerde bebeklerinin şıklığından ödün vermek istemeyen ebeveynlere birbirinden renkli seçenekler sunan astronot tulum modelleri, LC Waikiki bebeklerine çok yakışacak! Hem kız hem de erkek bebekler için özel olarak tasarlanan ve geniş yelpazeye sahip astronotlar her tarza hitap ediyor.

Kız bebekler, kırmızı, pembe ve krem tonlarının kullanıldığı tulumların yanı sıra çiçek desenleri her zevke hitap eden alternatiflerle soğuk kış günlerine hazır! Erkek bebekler ise mavi, lacivert, kırmızı renk tonlarının hakim olduğu astronot tulumlarla soğuklara meydan okuyacak. Minik astronotlara uzay hissini yaşatacak yıldız ve gezegen desenleri de tulumlarda desen olarak karşımıza çıkıyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.