Okullar Açılıyor; Çocuğunuz Güne Kahvaltı İle Merhaba Desin…

Kadıköy’de Bir Şerbetçi Dükkanı; ERENKÖY ŞERBET VE MEŞRUBAT

Eski Sanatları Yaşatan Mücevherlerden ; KİSWAH MÜCEVHERAT

BUNALTAN SICAKLARA KARŞI SERİNLETİCİ İÇECEKLER…

LC WAIKIKI’DEN 23 NİSAN’A ÖZEL NEŞELİ KOLEKSİYON

ALIŞVERİŞ, GÜNCEL 5 Mart, 19:24'de eklendi

LC Waikiki, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel koleksiyonuyla çocukların neşesine ortak oluyor. 23 Nisan’ın enerjisine ayak uyduran, kırmızı, mavi ve pembe tonların öne çıktığı koleksiyona minimal desenler, puantiyeler ve pırıltılı detaylar hareket katıyor.

Kız ve erkek çocukları için uyumlu bir koleksiyon hazırlayan LC Waikiki, çocuklara tarzını yansıtma imkanı sunuyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel olarak hazırlanan koleksiyonda minimal desenler kadar pırıltılar da dikkat çekiyor. Çocukların renkli dünyasından ilham alan koleksiyonda beyaz renge canlı tonlar eşlik ediyor. Koleksiyonda zarif kızlara şıklık vadeden uçuşan tüllü etekler, pul ve puantiye detaylarıyla fark yaratırken, tişörtlerde kullanılan pul detaylar kızların şıklığını tamamlıyor. Erkek koleksiyonunda da kullanılan puantiyeler kız ve erkekler arasında uyum sağlıyor.

Dokulu kumaşlarla tasarlanan erkek gömlekler basic gabardin kumaş pantolonlarla kombinleniyor. Puantiye detaylı kravatlar erkek çocuklarının tarzına vintage bir dokunuş katarken papyon bu sezonun da vazgeçilmezi olarak koleksiyonda yerini alıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.