Dubai Modest Fashion Weekte Görsel Şölen….

Modanisa Ev Giyim Koleksiyonu İle Rahatlık

LCW Home 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, doğadan aldığı ilhamla evinizi sade, şık ve renkli bir hale getiriyor.

DETOKS ETKİLİ KIŞ BESİNLERİ

LCW Home 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, doğadan aldığı ilhamla evinizi sade, şık ve renkli bir hale getiriyor.

ALIŞVERİŞ, GİYİM 1 Mart, 11:46'de eklendi

CW HomeWild Blooms, Simple Touch, Gypset ve Naturel temalarında hazırladığı koleksiyonuyla her tarza uygun ürünler, şık ve vazgeçilmez parçalar sunuyor. Nevresim takımları, bornozlar, havlular, pikeler, kırlentler, masa örtüleri, mutfak önlükleri, paspas ve çocuk odası aksesuarları olmak üzere birbirinden farklı ürünler ile evlerinizi baştan aşağı yeniliyor.

LCW Home İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nda, botanik teması Wild Blooms ile karşımıza çıkıyor. Çiçekleri bir bütün olarak gördüğümüz ve tropikal hayvan desenlerinin yer aldığı temada yine flamingolar başrolde yer alıyor. Soft tonlar, su yeşilleri ve botanik çiçeklerin renklerini göreceğimiz tema, mutfaktan banyoya tüm ürünlerde yer alıyor.

Simple Touch, sadeliği, zerafeti ve modern tarzı tercih edenlerin teması olarak yer alıyor. Gri, soft pembe, yeşil renkleri çizgiler, ekoseler, geometrik desenler ve son zamanlarda çok sık karşımıza çıkan mermer desenli ürünlerle bir araya gelerek evin havasını değiştiriyor. Çok sevilen sloganlı tasarımlar da bu temada yerini alıyor.

Çingene ruhu, parlak ve canlı renkler Gypset temasıyla buluşuyor ve evlere bu sıcak renklerle geliyor. Etnik ikonlar ve çiçeklerden oluşan temada renkli nakışlar, püsküller ve ponponlar vazgeçilmez aksesuarlar olarak temayı süslüyor.

HyperFocal: 0

Naturel teması adına yakışır bir şekilde doğaya dönüşü temsil ediyor. Naturel bej tonları ve yeşilin tonlarının yer aldığı temanın desenlerinde yapraklar ve salon bitkileri kullanılıyor. Keten dokusu vererek doğal görünüm katılan desenler tüm ürünlerde kendini gösteriyor.

Ürünlerini yüzde 100 pamuklu ve sık dokuma tekniğiyle üreten LCW Home, kullanıcılarının ürün güvenliğini ve insan sağlığını da ön planda tutuyor. Türkiye genelinde 62, yurt dışında 68 olmak üzere toplamda 130 mağazada bulunan LCW Home ürünlerine ayrıca www.lcwaikiki.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.