HALİTOZİS (AĞIZ KOKUSU) FARKINDALIĞI

Çırağan Sarayında Berren Studio “MİMOSA” Defilesi

LC Waikiki ile Kışın En Şık Hali

Ev Temizliğinin Yeni Yardımcıları : Robot Süpürge

LCW Home, Monokrom Renkleriyle Evinizin Ruhunu Değiştiriyor

GİYİM, GÜNCEL 19 Eylül, 07:58'de eklendi

LCW Home 2019-2020 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, monokrom ve baharat tonlarından esinlenerek oluşturduğu tasarımlarıyla bu sezon evinizi sımsıcak tutacak.

LCW Home, Ethnic, Natural Life, Simple temalarında hazırladığı koleksiyonunda monokrom renklerle kombinlenen baharat renklerinin ağırlıklı olduğu tasarımlarıyla evinizin ruhunu değiştirecek. Her tarza uygun ürünler, şık ve vazgeçilmez parçalar sunan LCW Home, nevresim takımları, bornozlar, havlular, pikeler, kırlentler, masa örtüleri, mutfak önlükleri, paspas ve çocuk odası aksesuarları olmak üzere birbirinden farklı ürünler ile evlerinizi baştan aşağı yeniliyor.

LCW Home Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda, kışın yükselen trendlerinden Ethnic teması ile karşımıza çıkıyor. Ethnic teması, geometrik, fil desenleriyle ve obje kullanımlarıyla birlikte evinizde kullanmak isteyeceğiniz ve farklılaştıracağınız ürünlerden oluşuyor.

Natural Life temasında yer alan yeşil yapraklar, botanik çiçekler, animal desen kullanımı bej renginin tonlarıyla uyumlanıyor ve evinize huzur katıyor.

Ön plana çıkan bir diğer tema olan Simple Life temasında ise geometrik desenlerin yanı sıra gökyüzünün renkleri ve desenlerinin monokrom renklerle beraber kullanımı göze çarpıyor.

Ürünlerini yüzde 100 pamuklu ve sık dokuma tekniğiyle üreten LCW Home, insan sağlığını ve kullanıcılarının ürün güvenliğini de ön planda tutuyor. Türkiye genelinde 71, yurt dışında 72 olmak üzere toplamda 143 mağazada bulunan LCW Home ürünlerine ayrıca www.lcwaikiki.com web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.