Dubai Modest Fashion Weekte Görsel Şölen….

Modanisa Ev Giyim Koleksiyonu İle Rahatlık

LCW Home 2019 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu, doğadan aldığı ilhamla evinizi sade, şık ve renkli bir hale getiriyor.

DETOKS ETKİLİ KIŞ BESİNLERİ

LCW HOME’DEN EVLİLİK HAZIRLIĞI YAPANLARA ÖZEL KOLEKSİYON

ALIŞVERİŞ, GÜNCEL 9 Nisan, 16:20'de eklendi

LCW Home, evliliğe adım atarak yeni bir hayata başlamak üzere olan çiftler için özel bir koleksiyon hazırladı. LCW Home’un birbirinden şık tasarımlı ürünleri, söz kesme merasiminden başlayarak evliliğe kadar uzanan bu yolda çiftlerin hayatına kolaylık sağlıyor.

LCW Home, evliliğe giden yolda çiftlere soft pembeler, gümüş detaylar, sadeliğin simgesi beyaz ve dantel kullanımının ön plana çıktığı birbirinden şık ürünler sunuyor.

Birbirinden farklı konseptiyle her tarza uygun ürünler sunan LCW Home’un evlilik hazırlığı yapanlar için tasarladığı ev tekstili ürünleri arasında modern sloganlı nevresimler, esprili yastık kılıfları, bornoz setleri, banyo havluları, terlikler yer alıyor.

Bohçanız LCW Home’dan

LCW Home, evlilik öncesi hazırlıklar için gereken “Bohça”yı da unutmuyor ve takı kurdelesi, kese, kozmetik setleri, ikili kahve fincan setleri, söz tepsisi ile de tüm detayların düşünüldüğü bir bohça sunuyor.

Yüzde 100 pamuklu ve sık dokuma tekniğiyle ürünlerini üreten, kullanıcılarının ürün güvenliğini ve insan sağlığını ön planda tutan LCW Home’un Türkiye genelinde 57 yurt dışında 42 olmak üzere toplamda 99 mağazada bulunuyor.

 

LCW Home ürünlerine ayrıca www.lcwaikiki.com web sitesinden de ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.