HALİTOZİS (AĞIZ KOKUSU) FARKINDALIĞI

Çırağan Sarayında Berren Studio “MİMOSA” Defilesi

LC Waikiki ile Kışın En Şık Hali

Ev Temizliğinin Yeni Yardımcıları : Robot Süpürge

MİZALLE E-ALIŞVERİŞ’ E YENİ BİR SOLUK GETİRDİ…

ALIŞVERİŞ, GİYİM, GÜNCEL 31 Ekim, 19:32'de eklendi

 Mizalle markasının özel daveti için bugün  Four Seasons İstanbul’da özel bir davet düzenlendi. 

 Kumaş, kalite, bol seçenek ve kolay alışveriş özelliği ile e-alışveriş’e yepyeni bir soluk getiren Mizalle davetine iş, cemiyet, moda ve sanat camiasından çok sayıda konuğa teşekkür konuşmasını Mizalle Yönetim Kurulu Başkanı Eymen Saraç yaptı.

Osmanlıca “Şemsiye” anlamına gelen Mizalle,e-ticarete yeni bir soluk getiriyor. Kadınların A’dan Z’ye ihtiyaçlarını karşılayan marka, ölçülü giyim kategorisini de büyüterek e-ticaret alanında ulaşılabilir lüks felsefesini moda severlerin beğenisine sundu.

Mizalle koleksiyonu; üreten, hayatın ve iş yaşamının her alanında olan, sosyal yaşamı güçlü, kadına yönelik bir koleksiyon. Doğallık, hafiflik,şıklık, detaylardaki kumaş kalitesi ve farklılaşan tasarım izleri ise her parçada hissediliyor.

www.mizalle.com 300 adet yeni ürünle moda severlerin yeni adresi…Ölçülü giyim deyince akla gelen marka olmayı hedefleyen ve bu konuda rakibi olmayan Mizalle, ölçülü giyimi tercih eden kadınlar için kaliteli ve ulaşılabilir ürün seçenekleriyle e-ticarete de yeni bir soluk getirecek.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.