Home ALIŞVERİŞ Naquesh Cafe & Butik Ankara’da Açıldı.

Ankara’nın İstanbul’luları kıskandıran mekanı Naquesh Cafe & Butik Ankara Çukurambar‘da açıldı.

Butiğin sahibi Taha Eser, bu konseptin Türkiye’de ilk olduğunu söylüyor. Cafe ve butik konseptini bir arada barındıran Naquesh İstanbul, hoşça vakit geçirmeniz ve alışveriş yapabilmeniz için farklı ve rahat bir hizmet sunuyor.

naquesh-2

El yapımı lokumlar, çikolata tepsileri, kahvesi, mantısından haftasonu brunchlarına kadar zengin menüsü, Osmanlı’dan yadigâr gül, demirhindi, kızılcık, gelincik, meyan kökü ve loğusa şerbetleri, birbirinden özel tasarım ve farklı bayan giyim ürünleri, çay sunumları, kahve fincanları, dekor tesbihler, ebru tablolar, seccadeler, birbirinden şık aksesuarlar, helal kozmetik ürünleri, toplantı odaları, sanat dersleri, organizasyonlar ve daha birsürü şeyi içinde barındırıyor.

naquesh-1

Bayan giyim ürünlerinde Muammer Ketenci, Kuaybe Gider gibi tasarımcıların yanı sıra NGStyle, Berr-in, Kayra gibi markaların ürünleri yer almakta.

Çocuk oyun odası, mescit, abdesthane, bebek bakım odasına varıncaya kadar tüm ayrıntılar düşünülmüş ve müşterilere bu açıdan çok büyük kolaylıklar sağlanmış.

Naquesh Cafe & Butik Ankara Çukurambar’da keyifli günler sizleri bekliyor.

Bunlarıda Okudular ...

Cevapla