HALİTOZİS (AĞIZ KOKUSU) FARKINDALIĞI

Çırağan Sarayında Berren Studio “MİMOSA” Defilesi

LC Waikiki ile Kışın En Şık Hali

Ev Temizliğinin Yeni Yardımcıları : Robot Süpürge

O Müteşebbis Bir Kadın: ZEYNEP TURAN

KADIN, RÖPORTAJ 6 Şubat, 22:00'de eklendi

ALIŞVERİŞ FESTİVALİNDEN İYİLİK HAREKETİNE,

Zeynep Turan, 1980 İstanbul doğumlu …

İnşaat fakültesi ve iktisat fakültesini bitirip altı ayrı dalda lisans programı tamamladıktan sonra iş hayatına çocukları ile ara veriyor .

4 çocuk annesi olan Zeynep Turan 2015 yılında kendine ait olan Zyhome markası ile iş dünyasına geri dönüş yapıp bakır üzerine ağırlığı yurtdışı toptan olmak üzere bakır firmasını kuruyor. 2016 yılında Zyevent markası ile organizasyon işine giren Zeynep Turan sektördeki açığı görerek 2016-2017 yılında 5 tane VIP alışveriş festivali düzenleyip muhafazakar üst düzey kitleye yönelik organizasyonlara imzasını atmaya başlıyor .

Ardından ard arda davetler ..Defileler ..Lansmanlar ile sektöre yeni bir soluk getiriyor . Hedeflerinde 2018 yılında 4 festival daha düzenleyip 2018 yılını 9 festival ile kapatmak olan Zeynep Turan her festival de sosyal sorumluluk projelerine destek vererek elde edilen gelir ile Cumhurbaşkanlığına bağlı Türkiye Beyaz Ay Derneğine projeler üretip hayata geçiriyor .

Sosyal sorumluluk projeleri ; Tekerlekli sandalye projesi ile #asmakicinhareket Görme engelli çocukların kullanımı için tasarlanan özel bilgisayarlar ile oluşturulmuş bilgisayar sınıfı #sevginlegoruyorum projesi Engelli çocukların rahat hareket edebilmesi için oluşturulan #asmakicinhareket projesi devamı ile oluşturulan engelli çocuklar spor salonu yapımı … 6. Festival de ise engelli çocukların rahat hareketi ve hareket desteği için açılacak olan yüzme havuzu #sevginleasiyorum projesi ile başarılarını taçlandırdı . Yine 6. Festivalinde yetim çocuklar için harika bir proje geliştiren Zeynep Turan devlete bagli olarak hizmet veren sevgi evleri (3-7 yaş arası yetim çocukların 12 saat ara ile değişen öğretmenler eşliğinde bakıldığı ,anne sıcaklığı alabildiği devletin sevgi evi projesi) Açma projesini hayata geçirdi .

6 Mart 2018 de Holiday Inn Istanbul Airport otelde verilecek kahvaltı ile yetimevi projesine destek toplanıp proje tamamlanacak .

Her iyilik takdiri hakeder.Biz de Zeynep Turan’ ın başarılarının katlanarak devam etmesini diliyoruz…

Röportaj: Ülkü ZENGİN

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.