Sheraton Grand İstanbul Ataşehir, finans merkezi olarak gelişimini sürdüren Ataşehir’de hizmete açıldı. Prestijli bir iş oteli olarak inşa edilen Sheraton Grand İstanbul Ataşehir, modern tasarımı konforla buluşturarak bölgedeki konaklama, yemek ve etkinlik hizmetini en üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

sheraton5

İstanbul, 27 Nisan 2016 – Cevahir Yapı tarafından, pek çok prestijli oteli bünyesinde bulunduran Starwood Grubu ile yapılan anlaşma doğrultusunda, İstanbul’un finans merkezi olarak yükselişini sürdüren Ataşehir’de Sheraton Grand İstanbul Ataşehir, resmi olarak hizmete açıldı.

sheraton3 

80 milyon dolarlık bir yatırımla, iş ve toplantı oteli olarak konumlandırılan Sheraton Grand İstanbul Ataşehir, Sheraton markasının en üst segmenti olan, dünyadaki 25 “Sheraton Grand” arasında yerini aldı.

sheraton4

Özellikle iş için seyahat eden ya da iş toplantısı düzenleyen konuklarını ağırlamayı planlayan Sheraton Grand İstanbul Ataşehir; 3000 m² alan üzerine kurulu ve bağımsız girişe sahip Sia Club Wellness & Spa’da da misafirlerine hizmet verecek.

sheraton2

Ayrıca muhafazakar bayanların da özel gruplar halinde kullanabileceği üstü açılabilen bir havuz,spor salonu ve spa merkezi bulunuyor.

Toplam 30.000 m² kapalı alana kurulu 27 katlı otel yatırımıyla, Anadolu Yakası’nın standartlarını yükselten otele ilişkin detaylar şöyle;  “Adalar ve Marmara Denizi manzarasına sahip, geniş hacimli ve yüksek tavanlı 165 modern misafir odası,İleri teknolojiyle donatılmış, gün ışığı alan, ikiye bölünebilen 1084 m²’lik kolonsuz, ihtişamlı balo salonu bulunuyor.

atasehir_sheraton

Bunun yanı sıra 13 toplantı odası, sigara içme alanları, 1000 ’lik açık teras alanı, öğle ve akşam iş yemeklerinin vazgeçilmez adresi olmayı hedefleyen City Brasserie Restoran ve Terası ile konuklarımıza maksimum konfor vaat ediyor.”

toplanti1

SHERATON ATAŞEHİR