Tasarımcı olmak için illa ki bu işin okulunu okumak gerekmez… Sonuçta tasarımın beslendiği şeylerin başında yetenek ve hayal gücü geliyor.Bunun en başarılı örneklerinden olan İbrahim Gülen Nuruosmaniye’de  çıraklıkla başladığı serüvenini bizlerle paylaştı.

Ayrin_silver

 

-BİZE KENDİNİZDEN BAHSEDER MİSİNİZ?

1974 İstanbul doğumluyum.Meslek hayatıma, 7 yaşında iken babamın yanında yaz tatillerinde Nuruosmaniye‘de başladım.Altınla ilk tanışmam 12 yaşında altın saatlerin parçalarını takmayla başladı.Merakım sayesinde kendi kendime uğraşarak bu günlere geldim.

ecrin_silver-3

 
-TASARIMLARINIZIN TARZINI NASIL TANIMLIYORSUNUZ?
İyi bir izlemciyim.Her objeden yeni birşeyler üretmeyi seviyorum. Takı yaparken  madeni elime aldığımda ne yapacağıma karar veriyorum. Özellikle de kişiye özel çalıştığım için müşterimin beni yönlendirmesiyle ortaya çok değişik ve özel ürünler çıkıyor.
 IMG-20160422-WA0003
-ULAŞMAYI AMAÇLADIĞINIZ HEDEF KİTLENİZ NEDİR?
Özel bir kesim yok aslında. Ben tasarlamayı seviyorum. Özgün tasarımlar içeren, zarif ,şık, bol çeşit ve sınırlı sayıda üretim beklentisi olan tüketici ile buluşmak.
IMG-20160422-WA0005
-TÜRKİYE’DE GİYİMİN YANINDA TAKI KULLANMA BİLİNCİ SİZCE OLUŞMUŞ MU?
Türkiye’de modanın gelişimine paralel olarak takı kullanımı da yaygınlaşıyor.Türk halkı giyimine göre ayakkabı ve çanta seçiyorsa aynı şekilde takılarını da bir bütün olarak kombinlemeyi seviyor.
ayrin_silver
-TASARIMLARINIZI SATIN ALMAK İSTEYENLER SİZE NEREDEN ULAŞABİLİRLER?
Sosyal medya hesaplarımı takip ederek sık sık güncellenen ürünlerimi görebilir telefon numaramla da birebir görüşme imkanı sağlayarak daha kolay iletişim kurabiliriz.
INSTAGRAM : ayrinsilver
TELEFON VE WHATSAPP İLETİŞİM: 0538 740 22 90