Okullar Açılıyor; Çocuğunuz Güne Kahvaltı İle Merhaba Desin…

Kadıköy’de Bir Şerbetçi Dükkanı; ERENKÖY ŞERBET VE MEŞRUBAT

Eski Sanatları Yaşatan Mücevherlerden ; KİSWAH MÜCEVHERAT

BUNALTAN SICAKLARA KARŞI SERİNLETİCİ İÇECEKLER…

TAKIM ELBİSENİZİ KIRIŞMADAN TAŞIMANIN EN HAVALI HALİ!

GİYİM 28 Aralık, 10:13'de eklendi

RAMSEY, yenilikçi tasarım ve üretim anlayışının en yeni örneği olan ‘Rollor Bag’ ile seyahatlerinizde takım elbise ve ceketlerin kırışmasına son veriyor. RAMSEY’in yeni ve trendy aksesuarı Rollor Bag her anında kusursuz görünümlü takım elbisesiyle şık olmak isteyen erkeklerin vazgeçilmez aksesuarı olacak.

Takım elbise ve ceketlerini kırışmadan taşımak, tarzıyla da fark yaratmak isteyen erkekler için RAMSEY Rollor Bag mağazalarda ve www.ramsey.com.tr ‘de yerini aldı.

Özellikle sık seyahat eden erkeklerin hayatlarını kolaylaştıracak ve detaylarında deri kullanımıyla havalı bir görünüme sahip olan RAMSEY Rollor Bag, takım elbise ve ceketlerin formlarını uzun saatler boyunca koruyor. Hafif, kolay taşınabilir olmasının yanı sıra ödüllü teknolojisiyle Rollor Bag, sevdiklerine hem kullanışlı hem de farklı bir aksesuar almak isteyenler için en havalı alternatifler arasındaki yerini alıyor.

Sınırlı sayıda üretilen ve RAMSEY’in en yeni ve yenilikçi seyahat aksesuarı olan Rollor Bag RAMSEY mağazalarında ve www.ramsey.com.tr’ de sizleri bekliyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.