HALİTOZİS (AĞIZ KOKUSU) FARKINDALIĞI

Çırağan Sarayında Berren Studio “MİMOSA” Defilesi

LC Waikiki ile Kışın En Şık Hali

Ev Temizliğinin Yeni Yardımcıları : Robot Süpürge

Vazegeçilmez Kumaş Kadife

GİYİM, GÜNCEL 2 Mart, 20:16'de eklendi

Hadi Naftalin Kokusu Eşliğinde Geçmişe Yolculuk Edelim

Yaşlı çocuk farketmeksizin her  insanın dolabına kadifeden parçalar az da olsun uğramıştır.  Zaman zaman kadınların da favorisi olmayı başarmış, parlak yumuşak ve asil görünümüyle her kadını prenses gibi hissettirmiştir .

 Konforlu , sıcak ve özel bir kumaştır kadife…

Bazı dönemler etkisini kaybetse de 2017 kış modasının starı olduğunu söyleyebilirim  ayakkabıdan takıya kadar bu kış kadifenin mevsimi…

Peki bu kadar yazdıktan sonra, biraz da kadifeyle neler yapabileceğimizi konuşalım.

KADİFE ELBİSELER

Milenyumla beraber süre gelen alışkanlıklarımızı yıkmaya kalıplarımızdan çıkmaya başladık.

Kendinize güzel bir kadife elbise bulun ve isterseniz spor  isterseniz de klasik bir kombin yapın; kısaca diyorum ki kadife elbisenizle  ister sokağa, ister düğüne gidin . Bileksiz düz spor ayakkabılar veya deri botlar yada çivi topuklu feminen stilettolar; Hadi ama kendinizi yansıtın!

Kadife Takı  Ve Ayakkabılar

Başta da söylediğim gibi önümüzdeki kış rüzgarlarında kadife her parçaya hakim olacak. Gerçi bu husus sonbahar içinde geçerli fakat toplum içinde havalar soğudukça kadifenin etkisi artacak diye düşünüyorum.

TAKI
Belki sizinde aklınıza gelmiş küçük bir fikir sunarak takı konusuna geçmek istiyorum. Eskimiş  herhangi bir kadife parçadan düz şeritler halinde  parçalar kesin ve onu boynunuza bağlayın son 1 yıldır boyunda siyah veya diğer renkleri içeren boyunluklar takmak trend. Bende uyguluyorum ve hoş duruyor tabi isterseniz satın da alabilirsiniz bahsettiğim şekilde bilekliklerde yapabilirsiniz tabi değişik formlarda kadifeyle kaplanmış takılar da var ve harikalar…

AYAKKABI

Favorim şüphesiz kadife alçak topuklu  botlar tabi söz konusu kumaşı istediğiniz çeşit ayakkabıda bulmak mümkün hatta kadife trendi spor ayakkabılara bile sıçradı diyebilirim çorap çizmelerde ise muazzam asil duruyor bir bakın derim.

Kadife Ceketler

İş kadınlarının kurtarıcısı olacağını düşündüğüm kilit parçalardan biri kadife ceketler bence düz bluzlar ile ciddi görünümler elde etmenizi sağlıyor tabi hoşbir bol paça pantolon ve spor çizgide  ayakkabılarlada hoş bir günlük kombin olabilirler.

Bunlar benim seçtiğim favorim kadife parçalardı.

Tabi kadife çantalar,tulumlar ve üst parçalardada etkisini gösteriyor. siz kombininizde hangisini kullanacaksınız?

Hoş görünümler dilerim.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.